Dane kontaktowe: e-mail: info@orgbud.pl Tel / fax: (61) 864-25-91 do 95

Ceny do kosztorysowania

Serwis Informacji Cenowych Budownictwa

– najbardziej obszerna baza cen, o najdłuższej – ponad 22 letniej historii wydawniczej, stosowana m.in. przez wykonawców robót budowlanych, inwestorów dysponujących środkami publicznymi, inwestorów prywatnych, kosztorysantów, biegłych, rzeczoznawców majątkowych, kredytodawców.

Zainteresowanych zachęcamy do skorzystania z dogodnej, abonamentowej formy zakupu. Abonament to – znaczna oszczędność finansowa i czasowa, wygoda w otrzymywaniu aktualnych informacji cenowych, możliwość śledzenia zmian cenowych w budownictwie w regularnych odstępach czasowych, szeroki dostęp do informacji o bieżących szkoleniach i seminariach prowadzonych przez ORGBUD-SERWIS.


UWAGA NOWOŚCI


 • Abonament wydawnictw książkowych

  Tradycyjna forma cenników do kosztorysowania – książki wydawane kwartalnie
  zobacz szczegóły

 • Abonament wydawnictw na płytach CD

  Cenniki do kosztorysowania na płytach CD – wydawane kwartalnie, do popularnych programów kosztorysowych, m.in. Norma, Zuzia, Rodos
  zobacz szczegóły

 • Abonament wydawnictw na płytach CD – dla użytkowników programu KOBRA

  Cenniki do kosztorysowania na płytach CD – wydawane kwartalnie, wyłącznie dla użytkowników programu kosztorysowego KOBRA
  zobacz szczegóły

 

Poszczególne wydawnictwa cenowe do kosztorysowania (wersja na płytach CD – do większości programów kosztorysowych)

 • Ceny materiałów i sprzętu

  Ceny materiałów, najmu i pracy sprzętu, stawki kosztów jednorazowych sprzętu oraz kosztorysowe stawki robocizny z notowań rynkowych

 • Ceny robót, asortymentów i obiektów

  Ceny robót w wersji elektronicznej na płycie CD.

  Komplet zawiera ceny robót wszystkich branż, ceny asortymentów i obiektów

 • Ceny robót w obiektach zabytkowych

  Zawiera ceny robót z zakresu budownictwa ogólnego w układzie i stopniu scalenia wg Tymczasowych Zakładowych Katalogów Norm Budowlano-Konserwatorskich (TZKNBK).

 

Poszczególne wydawnictwa cenowe do kosztorysowania (wersja drukowana)

 • Wydawnictwa do kosztorysowania szczegółowego

  Stosowane przede wszystkim przy sporządzaniu kosztorysów powykonawczych, inwestorskich i ofertowych, oraz w zamówieniach publicznych jeżeli, zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Infrastruktury z dnia 18 maja 2004, niemożliwym jest ustalenie ceny jednostkowej robót z rynku, w tym z zawartych wcześniej umów lub powszechnie stosowanych, aktualnych publikacji.

 • Wydawnictwa do kosztorysowania uproszczonego

  Stosowane przede wszystkim w zamówieniach publicznych, przy sporządzaniu kosztorysów inwestorskich i ofertowych, a także powszechnie w kalkulacji kosztorysowej gdy źródłem finansowania są środki prywatne.

 • Wydawnictwa do szacowania kosztów inwestycji

  Stosowane głównie do szacowania kosztów inwestycji na etapie jej planowania, bez względu na źródło finansowania inwestycji, przy sporządzaniu wartości kosztorysowej inwestycji WKI w zamówieniach publicznych, przy sporządzaniu planowanych kosztów robót budowlanych na podstawie programu funkcjonalno-użytkowego.

 

7605total visits,11visits today