Dane kontaktowe: e-mail: info@orgbud.pl Tel / fax: (61) 864-25-91 do 95

Podstawowy kurs kosztorysowania robót budowlanych I stopnia

KOSZTORYSOWANIE ROBÓT BUDOWLANYCH

TERMIN:

20-22 marca 2017 r. oraz

27-29 marca 2017 r. (6 dni)

Kurs przeznaczony jest dla osób zamierzających podjąć pracę w charakterze kosztorysanta robót budowlanych, bądź też chcących podnieść kwalifikacje zawodowe, przyswoić sobie zalecane przez organizacje kosztorysowe rozwiązania oraz usystematyzować posiadane wiadomości.

OGÓLNE INFORMACJE O KURSIE

 • Kurs przeznaczony jest dla osób zamierzających podjąć pracę w charakterze kosztorysanta robót budowlanych, bądź też chcących podnieść kwalifikacje zawodowe, przyswoić sobie zalecane przez organizacje kosztorysowe rozwiązania oraz usystematyzować posiadane wiadomości.
 • Program kursu przygotowano pod kątem zapoznania uczestników z aktualną sytuacją prawną w kosztorysowaniu, oraz preferowanymi przez środowisko budowlane metodami i podstawami kalkulacji.
 • Oprócz zajęć teoretycznych przewidziana jest praktyka obejmująca sporządzanie kalkulacji ofertowych różnymi metodami oraz kalkulacji inwestorskich w zamówieniach publicznych.
 • Czas trwania szkolenia – 6 dni (w dwóch blokach po 3 dni) w godz. 9.00 – 15.00
 • Miejsce szkolenia – sala wykładowa Ośrodka ORGBUD-SERWIS w Poznaniu, ul. Stablewskiego 43
 • Cena szkolenia – 800,00 zł od osoby brutto
 • Cena szkolenia z zakwaterowaniem (4 noclegi) i wyżywieniem – 1 907,00 zł od osoby brutto (UWAGA! Ceny noclegów mogą ulec zmianie!)
  Ta atrakcyjna cena podyktowana jest akredytacją otrzymaną od Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, która pozwala na nie doliczanie 23% VAT-u.
  Jest jeszcze jeden interesujący aspekt akredytacji – koszty takiego kursu nie są doliczane do przychodu pracownika, nie trzeba ich wykazać w rocznym PIT i płacić od niego podatku dochodowego od osób fizycznych. Tak więc zachęcamy do skorzystania z proponowanej formy podniesienia kwalifikacji zawodowych.
 • bliższe informacje i szczegóły

Dodane: 14 lutego 2017