Dane kontaktowe: e-mail: info@orgbud.pl Tel / fax: 61 864-25-91 do 95

XII Konferencja SKB – 25 lecie SKB

W dniach 10-11 czerwca 2021 roku odbyła się, nadawana on-line z Krajowej Szkoły Administracji Publicznej w Warszawie XII Konferencja Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych, której tematem przewodnim był „Opis i szacowanie przedmiotu zamówienia na roboty budowlane w świetle postanowień nowej ustawy Prawo zamówień publicznych„.

Podjęty przez SKB temat, z uwagi na wagę zagadnień i termin obowiązywania nowej ustawy Prawo zamówień publicznych, spotkał się z dużym uznaniem ze strony urzędów państwowych bezpośrednio związanych z tym obszarem tematycznym, przez co Konferencja otrzymała wsparcie merytoryczne ze strony:

  • Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii – Pana Jarosława Gowina,
  • Ministra Infrastruktury – Pana Andrzeja Adamczyka,
  • Wiceministra Rozwoju, Pracy i Technologii – Pani Anny Korneckiej,
  • Prezesa Urzędu zamówień publicznych – Pana Huberta Nowaka.

Z uwagi na fakt, iż termin konferencji zbiegał się z XXV-leciem SKB na ręce Prezesa złożone zostały listy od Pana Huberta Nowaka – Prezesa UZP oraz Pana Tomasza Czajkowskiego – Redaktora Naczelnego Miesięcznika Zamówienia Publiczne DORADCA.

Z okazji 25-lecia SKB wręczono firmom wspierającym pamiątkowe statuetki za m.in. działania na rzecz środowiska kosztorysantów. Swoje wystąpienie miała również nasza firma (w załączeniu treść prezentacji).

Dodane: 2 lipca 2021