Dane kontaktowe: e-mail: info@orgbud.pl Tel / fax: 61 864-25-91 do 95

INFOCENBUD – Abonament baz cenowych do kosztorysowania na 2024 rok

Serwis Informacji Cenowych Budownictwa

W ramach rocznego abonamentu (Infocenbud) rekomendujemy Państwu dostęp do platformy e-orgbud w której znajdziecie Państwo nowe funkcje ułatwiające przeglądanie informatorów cenowych.

(Sprawdź różne warianty oferty abonamentu na 2024 rok)

Dotychczasową zawartość platformy rozszerzono o format PDF z opcją pobrania pliku oraz przeglądania go OnLine.
Pozwoli to użytkownikom na szybszy dostęp do wydawnictw – bez konieczności oczekiwania na informatory przesyłane pocztą.

Infocenbud internetowa baza cen do kosztorysowania

Wybór publikacji w formacie PDF pozwoli zaoszczędzić nie tylko czas lecz również pieniądze.

W związku z nową funkcjonalnością platformy e-orgbud, w propozycji abonamentu wprowadziliśmy następujące oznaczenia kolorystyczne:

  • kolor pomarańczowy – oznacza wydawnictwa drukowane
  • kolor zielony – oznacza wydawnictwa w formacie PDF, z możliwością pobrania pliku oraz przeglądania OnLine (na platformie e-orgbud)

Do skorzystania z platformy e-orgbud zapraszamy również użytkowników korzystających do tej pory z publikacji elektronicznych CD.

Platforma e-orgbud daje możliwość pobrania informacji oraz ich przeglądania OnLine z dowolnego urządzenia po wcześniejszym zalogowaniu. Tak jak w przypadku wydawnictw PDF pozwala to użytkownikom zaoszczędzić czas na szybszy dostęp do wydawnictw – bez konieczności oczekiwania na informatory przesyłane pocztą.

Dodane: 21 września 2023