Dane kontaktowe: e-mail: info@orgbud.pl Tel / fax: 61 864-25-91 do 95

Bazy cenowe do kosztorysowania

Infocenbud internetowa baza cen do kosztorysowania

ABONAMENT INFOCENBUD WERSJI KSIĄŻKOWYCH I PDF – 2024 rok

Abonament wydawnictw

Tradycyjna oraz nowa formuła cenników do kosztorysowania – pliki PDF wydawane kwartalnie


Pobierz, wypełnij i odeślij do nas zgłoszenie abonenckie na ceny do kosztorysowania na 2024 r.

ABONAMENT INFOCENBUD PŁYT CD – 2024 rok

Abonament wydawnictw na płytach CD

Bazy cenowe do kosztorysowania na płytach CD – wydawane kwartalnie, do popularnych programów kosztorysowych, m.in. Norma, Zuzia, Rodos oraz dla użytkowników programu KOBRA


Pobierz, wypełnij i odeślij do nas zgłoszenie abonenckie na ceny do kosztorysowania na 2024 r.

ABONAMENT INFOCENBUD 2024 rok

Poszczególne wydawnictwa cenowe do kosztorysowania (wersja drukowana)

Wydawnictwa do kosztorysowania szczegółowego

Bazy cenowe, w ramach abonamentu INFOCENBUD stosowane przede wszystkim przy sporządzaniu kosztorysów powykonawczych, inwestorskich i ofertowych, oraz w zamówieniach publicznych jeżeli, zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Infrastruktury z dnia 18 maja 2004, niemożliwym jest ustalenie ceny jednostkowej robót z rynku, w tym z zawartych wcześniej umów lub powszechnie stosowanych, aktualnych publikacji.

Wydawnictwa do kosztorysowania uproszczonego

Bazy cenowe, w ramach abonamentu INFOCENBUD stosowane przede wszystkim w zamówieniach publicznych, przy sporządzaniu kosztorysów inwestorskich i ofertowych, a także powszechnie w kalkulacji kosztorysowej gdy źródłem finansowania są środki prywatne.

Wydawnictwa do szacowania kosztów inwestycji

Bazy cenowe, w ramach abonamentu INFOCENBUD stosowane głównie do szacowania kosztów inwestycji na etapie jej planowania, bez względu na źródło finansowania inwestycji, przy sporządzaniu wartości kosztorysowej inwestycji WKI w zamówieniach publicznych, przy sporządzaniu planowanych kosztów robót budowlanych na podstawie programu funkcjonalno-użytkowego.

Pobierz, wypełnij i odeślij do nas zgłoszenie abonenckie na ceny do kosztorysowania na 2024 r.

Informacje ogólne

W ramach rocznego abonamentu INFOCENBUD rekomendujemy Państwu dostęp do platformy e-orgbud w której znajdziecie Państwo nowe funkcje ułatwiające przeglądanie informatorów cenowych. Dotychczasową zawartość platformy rozszerzono o format PDF z opcją pobrania pliku oraz przeglądania go OnLine.
Pozwoli to użytkownikom na szybszy dostęp do wydawnictw – bez konieczności oczekiwania na informatory przesyłane pocztą. Wybór publikacji w formacie PDF pozwoli zaoszczędzić nie tylko czas lecz również pieniądze.

W związku z nową funkcjonalnością platformy e-orgbud, w propozycji abonamentu wprowadziliśmy następujące oznaczenia kolorystyczne:

  • kolor pomarańczowy – oznacza wydawnictwa drukowane
  • kolor zielony – oznacza wydawnictwa w formacie PDF, z możliwością pobrania pliku oraz przeglądania OnLine (na platformie e-orgbud)

Do skorzystania z platformy e-orgbud zapraszamy również użytkowników korzystających do tej pory z publikacji elektronicznych CD. Platforma e-orgbud daje możliwość pobrania informacji oraz ich przeglądania OnLine z dowolnego urządzenia po wcześniejszym zalogowaniu. Tak jak w przypadku wydawnictw PDF pozwala to użytkownikom zaoszczędzić czas na szybszy dostęp do wydawnictw – bez konieczności oczekiwania na informatory przesyłane pocztą.


UWAGA NOWOŚCI

Załączniki

Plik Wielkość pliku Pobrania
pdf Abonament baz cenowych do kosztorysowania na 2024 r. 193 KB 2