Dane kontaktowe: e-mail: info@orgbud.pl Tel / fax: 61 864-25-91 do 95

Bazy cenowe do kosztorysowania

Pobierz, wypełnij i odeślij do nas zgłoszenie abonenckie na ceny do kosztorysowania na 2022 r.

Serwis Informacji Cenowych Budownictwa

– najbardziej obszerne bazy cen, o najdłuższej – ponad 22 letniej historii wydawniczej, stosowana m.in. przez wykonawców robót budowlanych, inwestorów dysponujących środkami publicznymi, inwestorów prywatnych, kosztorysantów, biegłych, rzeczoznawców majątkowych, kredytodawców.

Zainteresowanych zachęcamy do skorzystania z dogodnej, abonamentowej formy zakupu. Abonament to – znaczna oszczędność finansowa i czasowa, wygoda w otrzymywaniu aktualnych informacji cenowych, możliwość śledzenia zmian cenowych w budownictwie w regularnych odstępach czasowych, szeroki dostęp do informacji o bieżących szkoleniach i seminariach prowadzonych przez ORGBUD-SERWIS.

ABONAMENT 2022 rok


Pobierz, wypełnij i odeślij do nas zgłoszenie abonenckie na ceny do kosztorysowania na 2022 r.


Abonament wydawnictw książkowych

Tradycyjna forma cenników do kosztorysowania – książki wydawane kwartalnie – zobacz szczegóły

Abonament wydawnictw na płytach CD

Bazy cenowe do kosztorysowania na płytach CD – wydawane kwartalnie, do popularnych programów kosztorysowych, m.in. Norma, Zuzia, Rodos
zobacz szczegóły

Abonament wydawnictw na płytach CD – dla użytkowników programu KOBRA

Bazy cenowe do kosztorysowania na płytach CD – wydawane kwartalnie, wyłącznie dla użytkowników programu kosztorysowego KOBRAzobacz szczegóły


ABONAMENT 2022 rok

Poszczególne wydawnictwa cenowe do kosztorysowania (wersja drukowana)

Wydawnictwa do kosztorysowania szczegółowego

Bazy cenowe stosowane przede wszystkim przy sporządzaniu kosztorysów powykonawczych, inwestorskich i ofertowych, oraz w zamówieniach publicznych jeżeli, zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Infrastruktury z dnia 18 maja 2004, niemożliwym jest ustalenie ceny jednostkowej robót z rynku, w tym z zawartych wcześniej umów lub powszechnie stosowanych, aktualnych publikacji.

Wydawnictwa do kosztorysowania uproszczonego

Bazy cenowe stosowane przede wszystkim w zamówieniach publicznych, przy sporządzaniu kosztorysów inwestorskich i ofertowych, a także powszechnie w kalkulacji kosztorysowej gdy źródłem finansowania są środki prywatne.

Wydawnictwa do szacowania kosztów inwestycji

Bazy cenowe stosowane głównie do szacowania kosztów inwestycji na etapie jej planowania, bez względu na źródło finansowania inwestycji, przy sporządzaniu wartości kosztorysowej inwestycji WKI w zamówieniach publicznych, przy sporządzaniu planowanych kosztów robót budowlanych na podstawie programu funkcjonalno-użytkowego.


UWAGA NOWOŚCI