Dane kontaktowe: e-mail: info@orgbud.pl Tel / fax: 61 864-25-91 do 95

Bazy cenowe do kosztorysowania

Infocenbud internetowa baza cen do kosztorysowania

ABONAMENT INFOCENBUD WERSJI KSIĄŻKOWYCH I PDF – 2024 rok

Abonament wydawnictw

Tradycyjna oraz nowa formuła cenników do kosztorysowania – pliki PDF wydawane kwartalnie


Pobierz, wypełnij i odeślij do nas zgłoszenie abonenckie na ceny do kosztorysowania na 2024 r.

ABONAMENT INFOCENBUD PŁYT CD – 2024 rok

Abonament wydawnictw na płytach CD

Bazy cenowe do kosztorysowania na płytach CD – wydawane kwartalnie, do popularnych programów kosztorysowych, m.in. Norma, Zuzia, Rodos oraz dla użytkowników programu KOBRA


Pobierz, wypełnij i odeślij do nas zgłoszenie abonenckie na ceny do kosztorysowania na 2024 r.

ABONAMENT INFOCENBUD 2024 rok

Poszczególne wydawnictwa cenowe do kosztorysowania (wersja drukowana)

Wydawnictwa do kosztorysowania szczegółowego

Bazy cenowe, w ramach abonamentu INFOCENBUD stosowane przede wszystkim przy sporządzaniu kosztorysów powykonawczych, inwestorskich i ofertowych, oraz w zamówieniach publicznych jeżeli, zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Infrastruktury z dnia 18 maja 2004, niemożliwym jest ustalenie ceny jednostkowej robót z rynku, w tym z zawartych wcześniej umów lub powszechnie stosowanych, aktualnych publikacji.

Wydawnictwa do kosztorysowania uproszczonego

Bazy cenowe, w ramach abonamentu INFOCENBUD stosowane przede wszystkim w zamówieniach publicznych, przy sporządzaniu kosztorysów inwestorskich i ofertowych, a także powszechnie w kalkulacji kosztorysowej gdy źródłem finansowania są środki prywatne.

Wydawnictwa do szacowania kosztów inwestycji

Bazy cenowe, w ramach abonamentu INFOCENBUD stosowane głównie do szacowania kosztów inwestycji na etapie jej planowania, bez względu na źródło finansowania inwestycji, przy sporządzaniu wartości kosztorysowej inwestycji WKI w zamówieniach publicznych, przy sporządzaniu planowanych kosztów robót budowlanych na podstawie programu funkcjonalno-użytkowego.

Pobierz, wypełnij i odeślij do nas zgłoszenie abonenckie na ceny do kosztorysowania na 2024 r.

Informacje ogólne

W ramach rocznego abonamentu INFOCENBUD rekomendujemy Państwu dostęp do platformy e-orgbud w której znajdziecie Państwo nowe funkcje ułatwiające przeglądanie informatorów cenowych. Dotychczasową zawartość platformy rozszerzono o format PDF z opcją pobrania pliku oraz przeglądania go OnLine.
Pozwoli to użytkownikom na szybszy dostęp do wydawnictw – bez konieczności oczekiwania na informatory przesyłane pocztą. Wybór publikacji w formacie PDF pozwoli zaoszczędzić nie tylko czas lecz również pieniądze.

W związku z nową funkcjonalnością platformy e-orgbud, w propozycji abonamentu wprowadziliśmy następujące oznaczenia kolorystyczne:

  • kolor pomarańczowy – oznacza wydawnictwa drukowane
  • kolor zielony – oznacza wydawnictwa w formacie PDF, z możliwością pobrania pliku oraz przeglądania OnLine (na platformie e-orgbud)

Do skorzystania z platformy e-orgbud zapraszamy również użytkowników korzystających do tej pory z publikacji elektronicznych CD. Platforma e-orgbud daje możliwość pobrania informacji oraz ich przeglądania OnLine z dowolnego urządzenia po wcześniejszym zalogowaniu. Tak jak w przypadku wydawnictw PDF pozwala to użytkownikom zaoszczędzić czas na szybszy dostęp do wydawnictw – bez konieczności oczekiwania na informatory przesyłane pocztą.


UWAGA NOWOŚCI

Załączniki

Plik Opis Wielkość pliku
pdf Abonament baz cenowych do kosztorysowania na 2024 r. Abonament baz cenowych do kosztorysowania na 2024 r.
189 KB