Dane kontaktowe: e-mail: info@orgbud.pl Tel / fax: 61 864-25-91 do 95

Współpraca

Polskie Stowarzyszenie Technologów Osuszania i Przeciwdziałania Korozji Budynków

Misją Polskiego Stowarzyszenia Technologów Osuszania i Przeciwdziałania Korozji Budynków jest współudział w rozwoju branży osuszania, wdrażanie nowoczesnych i skutecznych technologii osuszania, zrzeszania interesariuszy związanych z branżą osuszania w tym osób zajmujących się osuszaniem budynków, hydroizolacjami, renowacjami budynków, środowiska naukowego w tym Politechnik oraz producentów związanych z branżą osuszania budynków.

Stowarzyszenie ma na celu zrzeszanie interesariuszy branży osuszanie i renowacji budynków. Dotyczy to wszystkich podmiotów zajmujących się wprost lub pośrednio pracami związanymi z ochroną budowli przed negatywnym działaniem wody oraz zagrożeń mikrobiologicznych na materiały i ludzi.

dowiedz się więcej


Polska Grupa Osuszająca

Polska Grupa Osuszająca to Partnerska sieć firm związanych z osuszaniem i odgrzybianiem budynków. Każdy oddział reprezentowany jest przez przedstawiciela Grupy, który jest przeszkolonym specjalistą z doświadczeniem w branży.

Polska Grupa Osuszająca współpracuje z producentami sprzętu osuszającego, pomiarowego oraz z producentami chemii do odgrzybiania i tworzenia izolacji przeciwwilgociowych. Stałe podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie nowej wiedzy w dziedzinie osuszania oraz odgrzybiania budynków powoduje, że jesteśmy w stanie udzielić Państwu profesjonalnej pomocy.

dowiedz się więcej


 

Leca KERAMZYT to gliniane kuleczki wypalone w wysokiej temperaturze (1150 C), powodującej pęcznienie specjalnego rodzaju gliny. Ceramiczna osłona każdej kulki skrywa porowatą strukturę wewnętrzną przypominającą ciemny pumeks. Zamknięte pory (pęcherzyki powietrza) stanowią skuteczny izolator cieplny.

Na bazie tego kruszywa wytwarzane są lekkie bloczki i pustaki, w których pomiędzy poszczególnymi granulkami keramzytu pozostają otwarte kanaliki bez trudu odprowadzające parę wodną, nie dopuszczając do kumulowania się wilgoci w murze.

dowiedz się więcej


 
cutob-pzitb

CUTOB PZITB Poznań

Centrum Usług Techniczno-Organizacyjnych
Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa

CUTOB-PZITB w Poznaniu Spółka z o.o. posiada zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie ekspertyz i opinii o stanie technicznym budynków i budowli, projektowania budownictwa ogólnego i przemysłowego, nadzoru inwestycyjnego, doradztwa technicznego i inwestycyjnego, wyceny majątku, organizacji szkoleń i wystaw itp.

zobacz więcej


 

Stowarzyszenie Kosztorysantów Budowlanych

Podstawowe cele Stowarzyszenia:

  • Działanie na rzecz wyodrębnienia zawodu Kosztorysanta wśród zawodów budowlanych.
  • Wypracowanie zasad współdziałania i form integracji środowiska Kosztorysantów budowlanych.
  • Ochrona praw zawodowych i podniesienia rangi zawodu Kosztorysanta budowlanego.
  • Tworzenie warunków do powstania ogólnopolskiego samorządu zawodowego kosztorysantów budowlanych.
  • Doskonalenie i rozwój systemu Kształcenia i podnoszenia Kwalifikacji Kosztorysantów budowlanych.
  • Organizowanie działań dotyczących formułowania i kształtowania zasad środowiskowej etyki zawodowej Kosztorysantów budowlanych oraz systemu kontroli ich przestrzegania.

zobacz więcej