Dane kontaktowe: e-mail: info@orgbud.pl Tel / fax: 61 864-25-91 do 95

Informacje cenowe RMS oraz ceny robót – 4 kwartał 2023 – w sprzedaży

Pragniemy poinformować, że w sprzedaży dostępne są już informacje cenowe ICCP (RMS) w wersji PDF, książkowej, na płycie CD oraz do pobrania (również do popularnych programów kosztorysowych – NORMA, ZUZIA, WINBUD, RODOS, SEKO) na 4 kwartał 2023 roku a także Biuletyn Cenowy Budownictwa (BCB) zawierający stawki i narzuty kosztorysowe.

Dostępne są również Ceny robót wszystkich branż na płycie CD i do pobrania oraz Ceny robót w Obiektach Zabytkowych (CKZ) na płycie CD oraz do pobrania na 4 kwartał 2023 roku.

Informacje Cenowe RMS, czyli Robocizna, Materiały i Sprzęt to informacje z branży budowlanej, instalacyjnej i elektrycznej. Zawiera również ceny najmu i pracy sprzętu oraz stawki robocizny kosztorysowej.


ICCP CD – przejdź do księgarni

ICCP książka – przejdź do księgarni

BCB Biuletyn Cenowy Budownictwa ze stawkami i wkaźnikami narzutów

CR-CD 2/2023 – ceny robót, asortymentów, obiektów – płyta CD – przejdź do księgarni


Informacje cenowe RMS o czynnikach produkcji budowlanej – ICCP 

ukazuje ceny czynników produkcji budowlanej, występujące w obrocie, usługach oraz  kalkulacjach cenowych przedsiębiorstw wykonawczych. Są to:

  • średnie i minimalne w skali kraju ceny materiałów z kosztami zakupu. Średnie, minimalne i maksymalne ceny materiałów bez kosztów zakupu,
  • ceny pracy sprzętu (średnie, minimalne i maksymalne) zawierające przeciętne wartości kosztów jednorazowych. Odrębnie ceny najmu i koszty jednorazowe sprzętu bez narzutów kosztów pośrednich (Kp) i zysku (Z) wykonawców robót,
  • kosztorysowe stawki robocizny (średnie, minimalne i maksymalne) bez narzutów kosztów pośrednich (Kp) i zysku (Z),

Dodane: 29 listopada 2023