Dane kontaktowe: e-mail: info@orgbud.pl Tel / fax: 61 864-25-91 do 95

PROGRAMY KOSZTORYSOWE – KOBRA BRANŻOWA

  • Masz już dość programów, które oferują Ci masę niepotrzebnych rzeczy za pieniądze, których nie chcesz, lecz zmuszony jesteś wydać?
  • Czy masz już dość przeładowanych interfejsów, oferujących zbyt dużo za zbyt wiele?

Skorzystaj z naszej oferty – tylko u nas program kosztorysowy skrojony na Twoją miarę! Mamy dla Ciebie propozycję programu stworzonego specjalnie dla Ciebie i Twoich potrzeb. Już nie musisz się martwić, że zapłacisz za coś czego nigdy nie wykorzystasz! U nas sam dobierzesz sobie zawartość.

Nasza propozycja to Oferta Specjalna dla małych firm (szczególnie tych jednoosobowych) dla których zakup programu wraz z pełną bazą katalogową jest nieopłacalny. Wersja, którą Państwu polecamy jest równie tania co funkcjonalna, dopasowywana jest bowiem każdorazowo do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorcy (wykonawcy czy inwestora).

Na czym polega więc niezwykłość naszej oferty? Pakiet KOBRA BRANŻOWA jest to program zaopatrzony w ceny materiałów i robót budowlanych z możliwością uzupełnienia do 10 katalogów, według zapotrzebowania, branży robót, czy aktualnie wykonywanych prac. W ten sposób otrzymujecie Państwo program dostosowany do własnych potrzeb, bez zbędnych baz, szybki, sprawny i co najważniejsze – branżowy. W każdej chwili możecie Państwo poszerzyć swą bazę katalogową o pozycje konieczne w danej chwili, dokupując odpowiedni katalog.

Cena pakietu KOBRA BRANŻOWA to tylko 1250,00 zł + 23% VAT!